Unicorn

Klasik oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 115.5 MB
  • Version 2.5.2
  • Dil İngilizce
  • Firma MODERNO TASARIMI LP
Unicorn oyunu ile dijital sanatın modern başyapıtlarını yaratmak her zamankinden daha kolay!

Mükemmel motor becerilerini geliştirebileceğiniz Unicorn oyunu yetişkinler için tasarlanmış bir oyundur. Özel renk paleti sayesinde hangi sayının ne renk olduğunu görebileceğiniz bu oyunda hem eğlenebilir, hem de zamanınızı keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Gündelik hayatın stres ve yorgunluğundan uzaklaşarak renklerin dünyasında kaybolacağınız Unicorn oyununda gerçek boyama sanatı tadını çıkarabilirsiniz.

3 farklı palete sahip olan bu oyunda aradığınız tüm renkleri kolayca bulabilir, hayal dünyanızı dilediğiniz şekilde yansıtabilirsiniz. Yakınlaştırma, uzaklaştırma gibi özellikleri sayesinde en küçük detayları bile kolayca renklendirebileceğiniz Unicorn oyununda renklendirmenizi beğenmediğiniz zamanlarda boyamanızı baştan yapabilirsiniz.

Dilerseniz kendi renk kombinasyonlarınızı da yaratabileceğiniz bu oyunda yaptığınız boyamaları arkadaşlarınızla veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Unicorn oyununu sizde cihazınıza yükleyin, renklerin keyfini çıkarın!

 

 

Unicorn indir